Ana Sayfa Kiralama Kategoriler Ses Sistemleri

Fuarlardan basın toplantıları ve kongrelere , ürün lansmanlarından gala gecelerindeki canlı müzik performanslarına, partilere kadar ses sistemlerine ihtiyaç duyulan her yerde VISIONS geniş ekipman seçenekleriyle kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Hoparlörler

 

Pasif ve aktif olmak üzere iki ürün gamıyla toplantı, kokteyl, show, defile, gala, düğün organizasyonları, lokal dinleti ve canlı performanslarda kullanılmaktadır. Ekipmanlarımız  geniş frekans aralığıyla, tüm tonların rahat duyulabilme imkanını sağlar, ayrıca iş esnasında kendini koruyabilme özelliğiyle aksamayı minimize ederek  ses  ve  iş kalitesini maksimuma çıkartır.

Amplifikatörler

 

Kalitesiyle ses sektöründe kendini kanıtlamış markalardan oluşan, düşük ohmlarda bile çalışabilen, voltaj kayıplarında sıkıntı çıkartmayan, gerçek wattaj değerlerini yansıtan profesyonel  cihazlardır.

Mikserler

 

Mixerlerimiz her türlü müziği yapan grup ve sanatçıların tercihlerine hitap eden geniş bir yelpazeye sahip marka ve modellerden oluşur. Bunları dijital ve analog olmak üzere iki çeşitte sunmaktayız.

Mikrofonlar

 

Kullandığımız mikrofonlar dünyaca kabul görmüş markalar ve son serileri olmakla beraber  gerçek (referans) sesleri iletim özelliğine sahip;  vokal, akustik ve dijital enstrumanlar için dizayn edilmiş dar ve geniş açı özelliklerini barındırır.

DJ Sistemleri

 

Dünyaca ünlü DJ lerin kullanmakta olduğu ve tüm DJ lerin şahsi kabiliyet ve hünerlerini sergileyebilme imkanına sahip profesyonel DJ setleridir.

Diğer

 

Bu kategorideki ürünlerimiz ses departmanında kullanılan ses  kalitesini daha iyi noktaya çıkarabilmek  ve orkestraya kolaylık sağlamak  adına kullandığımız ara birimler olup tüm grup, orkestra ve sanatçıların tercih ettiği marka ve modellerden oluşmaktadır.

NO COMMENTS

Leave a Reply