Home Kurumsal

1994 yılında 4 kişilik bir kadroyla iş hayatına başlayan VISIONS, her geçen yıl iş hacmini katlayarak arttırmış ve kendi sektöründe saygın bir yer edinmiştir.

Bugün 70 kişilik ekibi ve 1000 metrekarelik  alanıyla, her türlü sunu sistemleri, Konferans ve Ofis ekipmanları, standart , HD ve 3D kalitesinde DLP veya LCD projektörler, Plazma ekranlar, Plasmawall, LED ekran, Ses ve Işık sistemleri, Özel Görsel Efektler, Sahne Tasarımı ve uygulamaları, Özel Görsel Gösteriler gibi birçok ürün ve hizmet çeşidiyle müşterilerine  kiralama ve teknik prodüksiyon hizmeti vermektedir.

Visions Prodüksiyon, halihazırda, İstanbul’da Hilton Bomonti ICC, Hilton İstanbul, SwissOtel The Bosphorus, Conrad Hotel, The Marmara ve Esma Sultan, Polat Renaissance İstanbul, The Grand Tarabya Otel ve İzmir’de SwissOtel Grand Efes’te anlaşmalı ses-ışık firması olarak hizmet vermektedir.

DEPARTMANLARIMIZ:

Kiralama Servisi:

VISIONS teknolojinin en son ürünlerini ülkemize getirerek ses, ışık ve görüntü alanlarında yerel ve uluslararası müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Ekipman parkuru olarak tek çatı altında en çok çeşide sahip olan VISIONS sürekli kendisini yenilemektedir.

Teknik Servis :

VISIONS Teknik Servis A.Ş. grubun satış ve dağıtımı yapmış olduğu ürünlerin bakım ve onarımı konusunda görev yapan firmasıdır. LCD/DLP projektörler, plazma TV/ekranlar, videowall görüntü sistemleri ve dev boyutlardaki LED ekranlar bu ürünler arasında yer alır.