Home Teknik Servis

1994 yılında 4 kişilik bir kadroyla iş hayatına başlayan VISIONS, her geçen yıl iş hacmini katlayarak arttırmış, ses ve görüntü alanlarında uzman bir firmadır. Gerek tek tek satışlarda, gerekse kamu ve özel sektör kuruluşları tarafından açılan ihalelerde yer almış olan VISIONS, günümüzde görüntü ve ses sistemleri konusunda hizmetlerini kurumsal ve bireysel tabanda başarıyla devam ettirmektedir.

Ticaretin kutu satışından ibaret olmadığı düşüncesinde hareketle, VISIONS sunmakta olduğu markaların ürünleri için kurulum, garanti, teknik bakım ve destek hizmetlerini de sağlamaktadır.

Sektöründe kendisine saygın bir yer edinmiş olan VISIONS TEKNİK SERVİS A.Ş satışı ve dağıtımı üstlenilmiş olan ürünlerin bakım ve onarım hizmetini gerçekleştirmektedir. LCD/DLP projektörler, plazma TV/ekranlar, videowall görüntü sistemleri,analog broadcast ekipmanlar ve dev boyutlardaki LED ekranlar bu ürünler arasında yer alır. Sektöründe güçlü olan BARCO, Christie, Cue, DA-LITE, Digital Projection, DNP, Electrosonic, Extron, Fujitsu, Mitsubishi, Navitar, NEC, Pronova, Sharp, SmartBoard ve VideoLabs markalı ürünlerin teknik destek hizmetini VISIONS güvencesi ve hassasiyeti ile müşterilerine sunmaktadır.