Ana Sayfa Kiralama Görüntü Sistemleri Projeksiyon Perdeleri

 

projeksiyon perdesi

VISIONS Kiralama Servisi’nde, görüntü kalitesini arttıran Da-Lite marka projeksiyon perdeleri kullanılmaktadır.

projeksiyon perdesi

DNP Perdeler

DNP perdeler back projeksiyon (arka projeksiyon) kullanımında projeksiyon cihazından yansıtılan ışık dışındaki ışığı absorbe ederek yansıtılan görüntüyü etkin bir şekilde elde etmek için idealdir. Mat perdeler aydınlık ortamlarda net görüntü veremezken DNP perdelerin dizaynı LCD ekranlar ve plazmalarla aynı kalitede görüntü almaya olanak tanır. Diğer perdelere oranla ortalama 5 kat daha parlak görüntü alınabilen bu perdeler, optimum projeksiyon sistemi koşullarında 10 kat daha iyi görüntü alınmasını sağlar. Bütün projeksiyon cihazlarıyla uyumludur.

Konkav Perdeler

İçbükey yüzeyde görüntü veren bu perdeler büyük toplantı salonları için uygundur. Eğri yüzey lensiyle beraber kullanıldığı gibi nizami lenslerle de kullanılabilir.

Fastfold Perdeler

Fuar, kongre ve konferans salonları gibi mekanlarda kalabalık gruplara yapılan gösterimler için özel tasarlanmış, büyük boyutlu, pratik kurulumlu, katlanıp taşınabilen ve esnek kullanım özelliği olan perdelerdir.

Marka Ebat Özellikler
Da-Lite 1.83 m. x 2.44 m. Back Front Perde + Drappery Kit
Da-Lite 2.29 m. x 3.05 m. Back Front Perde
Da-Lite 2.74 m. x 3.66 m. Back Front Perde
Da-Lite 3.20 m. x 4.27 m. Back Front Perde + Drappery Kit
Da-Lite 4.98 m. x 6.54 m. Back & Front Perde

Motorlu Perdeler

Motorlu perdeler, açma ve kapama işlemini elektrik motoruyla sağlayan, konferans ve toplantı salonlarınıza prestij kazandıracak kullanışlı modellerdir. Duvara ve ya tavana montaj imkanı, montaj aparatı perde kasasına sabittir. 4m. x 3m. ve 6m. x 4m. ebadında seçeneklerimiz mevcuttur.

Tripod Perdeler

Portatif perdeler, değişik mekanlardaki uygulamalarda ve sunum seyahatlerinizde kolaylıkla taşıyabileceğiniz kurulumu basit modellerdir.

Marka Ebat Özellikler
Da-Lite 1.80 m. x 1.80 m. Tripod Perde
Da-Lite 2.13 m. x 2.13 m. Tripod Perde

NO COMMENTS

Leave a Reply